Xmas Photo Frames

Android için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Sürüm 1.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Style Apps
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Noel yaklaşıyor. Bütün insanlar yaklaşan yeni yılın heyecanını yaşıyor. Her evde noel hediyeleri telaşı yaşanıyor. Tüm insanlar sevdiklerine hediye seçiyor ve noel kartları hazırlıyor. Bu uygulama sayesinde siz de sevdiklerinize sevdiklerinize sanal noel kartları hazırlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca uygulama son derece kolay kullanıma sahiptir.

Bu uygulamada rengarenk yapıda noel çerçevelerinin oluşturduğu çok zengin bir kart yelpazesi bulunuyor. Hepsi birbirinden neşeli, eğlenceli ve farklı. İçlerinden sevdiğiniz kişinin en çok beğeneceği çerçeveyi bulup içerisine kendi fotoğrafınızı veya hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafını ya da onun en çok beğeneceği bir fotoğrafı seçip uygulayarak gönderebilir ve sevdiklerinizin noelini kutlayabilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizi hem mutlu etmiş hem de noellerini kutlamış olacaksınız. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Xmas Photo Frames indir